XXXV. Dny lékařské biofyziky - Proběhlá konference

4. – 6. června 2012

Hotel Relax Rožnov pod Radhoštěm
Lesní 1689, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Ústav lékařské biofyziky Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a Česká společnost lékařské fyziky

Vás zve na konferenci XXXV. Dny lékařské biofyziky s mezinárodní účastí pod záštitou Prof. MUDr. Milana Koláře, Ph.D., děkana Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Za organizační výbor
prof. RNDr. Hana Kolářová, CSc.

V rámci konference je vyhlášena soutěž pro Ph.D. studenty o nejlepší posterovou prezentaci a o nejlepší přednášku. V každé kategorii budou vyhodnoceny 3 nejlepší studentské vědecké práce, které budou oceněny.

Postup přihlášení se na konferenci:

1. Proveďte registraci (odkaz Registrace). Pokud chcete mít na konferenci poster nebo přednášku, vyberte v poli Přihlašuji se: položku "aktivně". Zobrazí se volba Poster a Přednáška. Zde si vyberte buď jedno nebo obojí a doplňte název vašeho příspěvku. Termín prodloužen do 28. dubna 2012.
  2. Pokud jste si vybrali aktivní účast, do 3. května 2012 pošlete abstrakt posteru nebo přednášky. Pro abstrakt použijte tuto šablonu. Abstrakt odešlete pomocí odkazu Abstrakta. Potřebujete k tomu registrační číslo, které vám přišlo v e-mailu po registraci na konferenci.
  3. Pokud jste zvolili poster, pošlete jej v PDF formátu do 20. května 2012, což provedete pomocí odkazu Abstrakta. Potřebujete k tomu registrační číslo, které vám přišlo v e-mailu po registraci na konferenci. Poster stačí pouze odeslat v elektronické podobě. Poster netiskněte, protože posterová sekce bude probíhat elektronicky.
  4. Pokud jste zvolili přednášku, pošlete ji v PDF formátu do 20. května 2012 (toto je povinné pouze pro Ph.D. studenty), což opět provedete pomocí odkazu Abstrakta. Potřebujete k tomu registrační číslo, které vám přišlo v e-mailu po registraci na konferenci.

Pokud se vyskytnou při registraci jakékoliv problémy, kontaktujte nás e-mailem na adrese jiri.zacpal@upol.cz.

Sborník:

Sborník abstrakt si můžete stáhnout zde.